Horizon Yüzme Okulu'na hoşgeldiniz.

Haluk Kılıç, Yüzme Antrenörü

Haluk Kılıç

Baş Antrenör

Milli takıma birçok yüzücü kazandırmış ve kazandırmaya kulübümüz çatısı altında devam etmektedir.
Marmara Üniversitesi (BESYO) Yüzme Antrenörlük Mezunu
2013 - 4. Kademe Yüzme ANTRENÖRÜ (ASCA- 2003)
4. LEVEL -2015 (American swimming Association) Milli Takım Antrenörlüğü

Yücel Gökçen Eligüzel, Yüzme Antrenörü

Yücel Gökçen Eligüzel

Kurucu - Antrenör

1978 istanbul dogumlu olup 1.kademe yüzme antrenörüdür. Yurtiçi yurtdışında açık su ve kısa/uzun kulvar yarış tecrübesi bulunan antrenörümüz, çok sayıda madalya sahibidir. Özellikle serbest ve sırt branşlarında yüzen antrenörümüz halen aktif olarak master yüzücüsüdür.

Gökhan Sürmen, Yüzme Antrenörü

Gökhan Sürmen

Kurucu - Antrenör

1982 Trabzon doğumlu olan antrenörümüz, Türkiye Yüzme Federasyonu 1. Kademe Yüzme antrenörlüğü belgesine sahiptir. Son 10 yıldır master kategoride katıldığı açık su ve kısa/uzun kulvar yarışlarında bir çok derecesi ve madalyası bulunmaktadır.

Berk Yiğit Buluş, Yüzme Antrenörü

5 yıllık su altı sporları geçmişine sahip, aktif olarak hala su altı hokeyi sporu yapan 1. Kademe Yüzme Antrenörümüz aynı zamanda Amerika standartlarındaki "Level 2 ASCA Certification" ve “Gümüş Cankurtaran” belgesi bulunmakla beraber yirminin üzerinde seminere katılmıştır.

Tolga Alpay, Yüzme Gözetmeni

Tolga Alpay

Gözetmen

1997 doğumlu olup Marmara Üniversitesi Fizik bölümünde okumaktadır. 7 yaşında beri yüzücü olan Tolga Alpay, Türkiye Yüzme şampiyonasına katılmış ve final yüzmüştür. Birçok kereler A barajını geçmiş ve kısa/uzun kulvar madalyaları bulunmaktadır.

Meltem Demir, Yüzme Antrenörü

Meltem Demir

Antrenör

1989 İstanbul doğumlu "3. Kademe Yüzme Antrenörü"müz İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Bölümü mezunu, yüzme dışında aktif olarak sportif tüplü dalış, kaya tırmanışı ve uzun mesafe koşular yapıyor. Bunların yanısıra kendisinin "Gümüş Cankurtaranlık" ve "1. Kademe Fitness Antrenörlük" belgeleri bulunmaktadır.